5 adet/takım Toksik Etkileri Kurulu Yapışkan Hamamböceği Roach Motel Tuzakları Cazibesi Ithalatı Tabletler Daha Hamamböceği Ilaç Güvenliği

  • ₺27.37
  • ₺17.79  • Paylaş:

Ek bilgi


[Xlmodel]-[özel]-[46483]
[Xlmodel]-[özel]-[46483]
[Xlmodel]-[özel]-[46483]
[Xlmodel]-[özel]-[46483]
[Xlmodel]-[özel]-[46483]
[Xlmodel]-[özel]-[46483]
5 adet/takım toksik etkileri kurulu yapışkan hamamböceği roach motel tuzakları cazibesi ithalatı tabletler daha hamamböceği ilaç güvenliği
Özellikleri:
Avantajı
1. yüksek mukavemetli tutkal, güçlü viskozite, yükseltme güçlü tutkal, sonra bir yeni nesil gelişmiş ekipmanları, özel teknoloji, büyük ölçüde, tutkal viskozite geliştirmek.
2. yüksek konsantrasyon sıkıştırma cezbedici tablet daha güçlü olduğunu kullanmak için gelişmiş fettan teknolojisi, ile sığır sebze, yağ ve diğer entegre işleme, gelişmiş ekipmanları sıkıştırmak, cazibesi aralığı daha geniş ve daha kalıcı!
3. yüksek sertlik balmumu ışık beyaz karton hamamböceği ev vücut kullanır yüksek sertlik balmumu karton, hamamböceği odası yapar daha kalın, yüzey yoğunluğu balmumu ışık büyük olduğunu, böylece yeteneğini tutkal polimerizasyon güçlenir, yapışkanlık güçlü, ve yapışkanlık olmamalıdır ücretsiz sonra sopa.
4. hamamböceği hamamböceği her türlü yok edebilir, gibi Blattella germanica, Periplaneta australis, periplaneta australis ve Periplaneta americana.

Etiketler: Ucuz 5 adet/takım Toksik Etkileri Kurulu Yapışkan Hamamböceği Roach Motel Tuzakları Cazibesi Ithalatı Tabletler Daha Hamamböceği Ilaç Güvenliği, Yüksek Kalite 5 adet/takım Toksik Etkileri Kurulu Yapışkan Hamamböceği Roach Motel Tuzakları Cazibesi Ithalatı Tabletler Daha Hamamböceği Ilaç Güvenliği, Çin Tuzakları Tedarikçiler.


  • Model Numarası: JJ57386
  • haşere Türü: Hamamböcekleri
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 40cm x 20cm x 10cm (15.75in x 7.87in x 3.94in)

Yorum Yap

Derecelendirme?
Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon